۱۳۸۸ بهمن ۲۶, دوشنبه

تلفن مجانی به استرالیا ، اروپا و آمریکا و کانادااگر خواستید به استرالیا یا کشورهای اروپائی ( فرانسه ، آلمان ، ... ) یا آمریکا یا کانادا بصورت مجانی زنگ بزنید، من می توانم به شما کمک کنم. سرویسی که من استفاده میکنم با خرید یک اکانت به شما اجازه می ده که به این مناطق بصورت مجانی زنگ بزنید. 
خوب البته پولی که شما برای خرید داده اید هم می تواند برای تماس به بقیه کشورهائی که مجانی نیستند استفاده شود. مثلا برای تماس با ایران شما در هر دقیقه حدود ۵ سنت یورو پرداخت میکنید. این رقم در مقایسه با تمامی سرویسهای تماس تلفنی ارزانتر است. مثلا شما می توانید با این سرویس بصورت مجانی به تمامی مناطق استرالیا با تلفن خانه خودتان صحبت کنید.

این سیستم به اینصورت کار میکند که شما از طریق اینترنت شماره تلفن خودتان و شماره مقصد را وارد میکنید. این سیستم به شماره شما زنگ می زنند و بعد از اینکه شما تلفن را برداشتید، شماره مقصد را میگیرد و در نهایت شما صحبت میکنید.
من الان مدت ۲ سال هست (هم از فرانسه و هم از آلمان و هم از استرالیا) که از این سرویس استفاده میکنم و راضی هستم. 

ادعای این شرکت  اینست که این سرویس ارزانترین سرویس مکالمه است در حال حاضر.

آدرس سایت :
http://www.nonoh.net 

در ضمن این سایت ارزانترین هزینه تماس با ایران (۴.۵ سنت یورو برای هر دقیقه) را از خارج فراهم  کرده است.


آخرین خبر (۳۱ آگوست ۲۰۱۰) : سرویس ارزانتر برای تماس با ایران در این نوشته معرفی شده است.

۷ نظر:

 1. سلام علیرضا جان

  امیدوارم خوب باشی، آقا اسم این شرکت را می گفتی شاید به درد ما هم می خورد.
  سلام برسون

  پاسخحذف
 2. سلام. خواستم تشکر کنم بابت معرفی این سرویس. ما قبلا از فری کال استفاده می کردیم ولی قیمتهای این سرویس خیلی بهتره.

  محمدرضا
  http://behindtheseas.blogfa.com

  پاسخحذف
 3. در حقیقت هر دو اسن شرکتها از یک شرکت مشترک آلمانی این سرویس را ارائه میکنند. اما این سایتی که من معرفی کردم، قیمت بهتری ارائه میده.
  در البته یک سایت دیگه هست که بازهم قیمت کمتری حداقل برای تلفن ایران داده، اما جون از اون تاحالا استفاده نکرده ام، از کیفیتش مطمئن نیستم. این سایت جدید هم با همان شرکت آلمانی کار میکنه.

  پاسخحذف
 4. شرکت جدید را یکی از دوستان معرفی کرده بود که برای تماس با ایران هزینه ای کمتر از سایتی که من معرفی کردم اعلام کرده است.
  http://www.webcalldirect.com/en/calling-rates.html#leti

  این سایت برای هز دقیقه تماس قیمت ۴ سنت یورو (‌۴.۳ سنت با مالیات ) را اعلام کرده که کمتر از قیمت نونو ( ۴.۵ سنت بدون مالیات ) است. در ضمن قیمت تماس با موبایل این سایت هم خیلی رقم خوبی هست.

  پاسخحذف
 5. سلام. خوب من الان چند وقت هست که از سیستم gmail استفاده میکنم و خیلی راضی هستم. دقبقه ای 0.12 سنت به دلار برای ایران . و امریکا و کانادا هم رایگان.

  پاسخحذف
 6. فرق سیستم گوگل با این سیستمها اینه که از طریق سرویسهایی که معرفی کردم شما م یتوانید بصورت تلفن به تلفن صحبت کنید و نیازی نیست که از طریق کامپیوتر صحبت کنید. در ضمن از هر کجا می توانید اینکار را انجام بدین.
  در ضمن قیمت به نسبت کمتری هم می دهید. 4 سنت یورو ( تلفن از اروپا ) برای هر دقیق.

  پاسخحذف

چاپ مطلب