۱۳۹۱ تیر ۱۹, دوشنبه

کمک به فرزندان ایران

قبلا در مورد کمک به دختری ۴ ساله که نمی توانست غذا بخورد برای اینکه مری اون دراثر سهل انگاری والدین کوتاه شده بود، نوشته بودم (در اینجا). تعدادی از دوستان ندیده در استرالیا هم قبلا در مورد اون نوشته بودند (چه خبر ار روژان و از جلوی نگاه معصوم بی تفاوت نگذر و  بنی آدم اعضای یکدیگرند)  در این نوشته دو موسسه خیریه که به بچه های کم بضاعت کمک میکنند را معرفی میکنم.
موسسه زنجیره امید

این موسسه بیشتر در زمینه تامین هزینه درمانی کودکان محروم برای مشکلات قلبی، ارتوپدی و ترمیمی فعالیت میکند. امکان پرداخت هزینه های درمانی از طرف شما بصورت آنلاین وجود دارد.


موسسه خیریه یاوران
شما در این موسسه می توانید انواع مختلف کمکهای مالی را با عناوین مختلف برای کودکان نیازمند ارسال کنید. شما می توانید انتخاب کنید که کمک مالی شما در چه زمینه ای صرف شود. لیست این موارد در صفحه پرداخت الکترونیکی این گروه نوشته شده است.

تنها مسکللی که این موسسات دارند این هست که امکان پراخت الکترونیک فقط از طریق بانکهای ایرانی امکانپذیر هست.

البته برای کسانیکه نویسنده این وبلاگ (من) را می شناسند، این امکان هست که من از طرف آنها وجه مورد نظرشان را از ایران واریز کنم. من وجه شما را از طریق پی پال میگیرم و از حساب بانکی در ایران آنرا پرداخت میکنم. شما رسید پرداخت ریالی وجه خودتان را روی ایمیل دریافت خواهید کرد. 

لطفا درخواست ارسال پول برای این موسسات را از طریق صفحه تماس با من یا ایمیل زیر به من خبر بدهید.


پی نوشت :
قسمت آخر این نوشته در مورد ارسال پول به ایران فقط برای این نوشته شده که بتواند کمکی باشد به کسانیکه بر اثر تحریمهای غیر عادلانه غرب علیه ایران (در مورد مبادلات مالی با ایران) نمی توانند وجه خودشان را مستقیم به حساب موسسات ذکر شده بریزند.
بدیهی است که در صورت برداشته شدن این تحریم های ناعادلانه، قسمت آخر این نوشته بدون کاربرد خواهد بود.

۳ نظر:

 1. سلام.
  میخاستم اگر بشه یک تاپیک تکمیلی درباره هزینه ها بزنید.
  زندگی - خورد و خوراک - پوشاک - خانه -و ...
  با 600 یورو ماهیانه چطوری میشه زندگی کرد؟
  درباره خانه ها یک پست تکمیلی بزنید...

  ممنون

  پاسخحذف
 2. درباره محیط اجتمائی و فرهنگی فرانسه چیز خوبی نشنیدم.
  درباره اینکه توی خیابون هاشش کثیف هست و اینکه کلا شهر کثیفی هست.
  میشه درباره فرهنگ - اجتماع - دوستای های و ...

  پست تکمیلی بزنید ؟

  پاسخحذف
 3. در فرانسه خیابانها کثیف هستند؟ تا آنجا که من دیدم خیابانها تمیز بوده اند. البته بستگی داره که با کجا مقایسه کنید.
  در مورد فرهنگ فرانسه هم متاسفانه نمی توانم نظر بدم برای اینکه خوبی و بدی در مورد فرهنگ مردم یک کشور معنی ندارد. مردم فرانسه را می توان تعریف کرد اما اینکه بگوئیم بد یا خوب هستند، بنظر من درست نیست. شاید من وضعیت فرهنگی آنها را دوست نداشته باشم ولی این دلیل بدی فرهنگ فرانسوی نیست.

  پاسخحذف

چاپ مطلب