۱۳۹۳ تیر ۱۴, شنبه

اعلام شکست سیاستهای مهاجرتی فرانسه - بدون تحلیل


خانم مارین لوپن نماینده جناح راست تندرو فرانسه هست که در انتخابات اتحادیه اروپا امسال توانست موفق‌تر از قبل عمل کنه. یکی از مهمترین سیاستهای این گروه مخالفت با برنامه مهاجرتی فرانسه است. این گروه همیشه بدنبال فرصت برای نشان دادن محدودیتهای قوانین جاری در مورد مهاجران غیر اروپائی است. در ایندوره از مسابقات جام‌جهانی فوتبال اتفاقاتی افتاد که خانم لوپن توانست اونو به برنامه مهاجرت فرانسه ربط بده. در ادامه دو تا از مهمترین این خبرها را با هم مرور می‌کنیم.خبر اول:
طبق نظر خانم مارین لوپن با توجه به مشکلاتی که بعد از راه‌یابی تیم فوتبال الجزایر به مرحله دوم مسابقات حام جهانی فوتبال در فرانسه بوجود آمد، می‌توان نتیجه گرفت که سیاستهای مهاجرت دولت فرانسه شکست خورده است. ایشان خواستار ممنوعیت داشتن بیشتر از یک ملیت در فرانسه شده.


خبر دوم: 
قبل از شروع بازی الجزایر و آلمان در مرجله دوم مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل، اعلام شد که در بعضی از شهرهای فرانسه نصب پرچمی غیر از پرچم فرانسه در مغازه‌ها و مکانها عمومی ممنون است. دلیل اینکار هم اینه که همه فرانسوی‌ها باید پشتیبان تیم فرانسه باشند و نه هیچ تیم دیگه‌ای.هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر

چاپ مطلب