۱۳۹۸ شهریور ۱۳, چهارشنبه

ویزای تلنت برای زندگی و کار در فرانسهمدتها بود که فرصت کافی برای نوشتن در این وبلاگ نداشتم اما فکر می‌کنم الان دوباره زمان مناسبی برای اضافه کردن مطالب جدید باشه.
موضوعی که شاید برای خیلیها مفید باشه اینه که چطوری میشه به فرانسه اومد. چند سالی هست که قوانین به شکلی تغییر کرده‌اند که تقاضا برای زندگی در فرانسه را برای گروهی از افراد مانند کارآفرینان، افراد با مهارت بالا، دانشجویان و محققان ساده کرده. ویزای بلند مدت جدیدی تعریف شده که هدف اون توسعه اقتصاد فرانسه هست با تسهیل مهاجرت افرادی که انتظار میره تاثیر خوبی روی اقتصاد فرانسه داشته باشن. 


این نوع ویزا که مدتیه تعریف شده برای گروهای زیر قابل استفاده هست:
 • کسانیکه در رشته کاری خودشان خیلی ماهر هستند و توانایی گرفتن یک شغل با درآمد بالا (حداقل دو برابر درآمد اسمیک) در یک شرکت فرانسوی را دارند.
 • کسانیکه برای خودشان کار می‌کنند یا امکان سرمایه‌گذاری در فرانسه را دارند. بر اساس تعریف میشه با خرید خانه این نوع ویزا را گرفت. 
 • هنرمندان و کسانیکه توانایی کار در همین زمینه در فرانسه را داشته باشند
از بین موارد بالا، مورد اول با گرفتن پیشنهاد شغلی در فرانسه و دومی با خرید خانه یا شرکت یا نشان دادن توانایی در زمینه ایجاد کار در فرانسه می‌تونه برای خیلی از افراد مفید باشه. خوبی این نوع جدید ویزا اینه که برای مدت ۳-۴ سال صادر میشه و در اون مدت هم خود فرد و هم خانواده اون می‌تونن در فرانسه کار کنن. 

اگر سوالی در این‌زمینه داشتید حتما از طریق فرم تماس یا ایمیل زیر سوال خودتان را برای من بفرستید.
۴ نظر:

 1. سلام جناب عبادت. تبریک میگم. خیلی خوبه که به روز کردن وبلاگ رو دوباره آغاز کردید.

  پاسخحذف
 2. سلام.
  دیگه مثل سابق یک لیست از شرکت های استارتاپی وجود نداره درسته؟
  یعنی هرجا بتونی کار بگیری و دو برابر minimum wage قراردادت باشه بهت ویزا تلنت میدن؟

  پاسخحذف

چاپ مطلب